Tiskové zprávy

V této sekci naleznete přehled tiskových zpráv Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV)

 

Publikováno 5. 2. 2016

Osobnostmi vzdělávání dospělých za rok 2015 se stali prof. JUDr. Květoslav Růžička, CSc.; Ing. Ivo Toman a Michal Henych, MBA

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV), Česká andragogická společnost (ČAS) a LIGS University společně vyhlásily vítěze cen Osobnost vzdělávání dospělých 2015 a LIGS AWARDS 2015. Vítězi ve svých kategoriích se stali prof. JUDr. Květoslav Růžička, CSc.; Ing. Ivo Toman a Michal Henych, MBA.


Publikováno 20. 8. 2015

Čeští a slovenští manažeři a manažerky chtějí studovat MBA online, česky, resp. slovensky nebo anglicky, u ověřených škol a za výhodnou cenu

Program Master of Business Administration (MBA) je mezi manažerkami a manažery v České a Slovenské republice stále populárnější a proto se Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) rozhodla realizovat výzkum na téma „Studium MBA v roce 2015“. Osloveno bylo celkem 4 385 respondentů a odpovědělo 12 procent z nich, což znamená 526 manažerů a manažerek.


Publikováno 6. 2. 2015

Osobnostmi vzdělávání dospělých za rok 2014 se stali doc. PaedDr. Ctibor Határ, PhD., Olga Lošťáková, M. A. a Ing. Petr Koten

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV), Česká andragogická společnost (ČAS) a LIGS University společně vyhlásily vítěze cen Osobnost vzdělávání dospělých 2014 a LIGS AWARDS 2014. Vítězi ve svých kategoriích se stali doc. PaedDr. Ctibor Határ, PhD., Olga Lošťáková, M. A. a Ing. Petr Koten.


Publikováno 18. 11. 2014

AIMV vyhlásila VI. ročník ceny Osobnost vzdělávání dospělých v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) ve spolupráci s Českou andragogickou společností (ČAS) a pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR vyhlašuje již VI. ročník ceny „Osobnost vzdělávání dospělých“ pro rok 2014 v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů.


Publikováno 8. 9. 2014

Srovnání cenově nejpříznivějších MBA programů v kategorii do 150 tisíc Kč

V době rozhodování studentů o výběru MBA programu připravila Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) srovnání programů MBA poskytovaných v České republice v ceně do 150 tisíc Kč včetně všech daní a poplatků poskytovaných online nebo distanční formou.


Publikováno 6. 7. 2014

Absolventům MBA rostou platy strměji a jsou spokojenější

Absolventi programu MBA mají podle výzkumu Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) vyšší platy až o 35 procent a mají i vyšší osobní spokojenost. Výzkum probíhal v průběhu prvního pololetí 2014 a zahrnoval vzorek 164 absolventů programu Master of Business Administration (MBA) ze škol v České republice, jejichž diplom vydala zahraniční vysoká škola.


Publikováno 7. 2. 2014

Osobnostmi vzdělávání dospělých za rok 2013 se stali doc. PhDr. Jaroslav Mužík, DrSc., doc. PhDr. Luboš Chaloupka, CSc. a Ing. Miroslav Rumler, CSc.

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV), Česká andragogická společnost (ČAS) a LIGS University společně vyhlásily vítěze cen Osobnost vzdělávání dospělých 2013 a LIGS AWARDS 2013. Vítězi ve svých kategoriích se stali doc. PhDr. Jaroslav Mužík, DrSc., doc. PhDr. Luboš Chaloupka, CSc. a Ing. Miroslav Rumler, CSc.


Publikováno 3. 9. 2013

Cenově nejpříznivější MBA v kategorii do 200 tisíc Kč nabízí  LIGS University

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) zaměřující se na srovnávání nabídky a cen manažerských programů  BBA, MBA, MSc, LLM a DBA/PhD v České republice připravila první díl srovnání programů MBA poskytovaných v České republice. Jako první je připraveno srovnání MBA s cenou do 200 tisíc Kč včetně všech případných daní.


Publikováno 8. 2. 2013

Osobnostmi vzdělávání dospělých za rok 2012 se stali PhDr. Zdeněk Palán, Ph.D., PaedDr. Olga Medlíková a Mgr. Marta Gellová

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV), Česká andragogická společnost (ČAS) a vzdělávací institut London International Graduate School (LIGS) společně vyhlásily vítěze cen Osobnost vzdělávání dospělých 2012 a LIGS AWARDS 2012. Vítězi ve svých kategoriích se stali PhDr. Zdeněk Palán, Ph.D., PaedDr. Olga Medlíková a Mgr. Marta Gellová.


Publikováno 12. 11. 2012

AIMV vyhlásila IV. ročník soutěže Osobnost vzdělávání dospělých 2012 v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) ve spolupráci s Českou andragogickou společností (ČAS) vyhlašuje již IV. ročník soutěže „Osobnost vzdělávání dospělých 2012“ v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů. Cena AIMV je vyhlašována v rámci snahy zviditelnit a ocenit významné osobnosti, které působí na poli vzdělávání dospělých.


Publikováno 1. 8. 2012

Jak se orientovat v záplavě škol vydávajících tituly MBA a další v České republice

V České republice v současné době působí nejméně 32 škol, firem apod., které nabízejí manažerské programy BBA, MBA, MSc, LLM, DBA (PhD) a další a pro budoucí studenty je stále složitější se v nabídce orientovat. Například jen necelých 72 % poskytovatelů programů vydává titul a diplom zahraniční univerzity! Proto se Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) rozhodla vyhledat na internetu poskytovatele působící v ČR s cílem umožnit potenciálním studentům srovnání podmínek programů. A dále přinést přehled škol, které vydávají titul zahraniční univerzity a rovněž těch, které nikoliv. Zažitou představou je, že tituly vydává zahraniční univerzita, což ale více než 28% tuzemských škol nesplňuje!


Publikováno 2. 2. 2012

Osobnostmi vzdělávání dospělých 2011 se stali prof. PhDr. Milan Nakonečný, Ing. Antonín Mestek a Petr Kužel, MBA 

Česká andragogická společnost (ČAS), Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) a manažerský institut London International Graduate School (LIGS) společně vyhlásily a ocenily vítěze soutěží Osobnost vzdělávání dospělých 2011 a LIGS AWARDS 2011. Vítězi ve svých kategoriích se stali prof. PhDr. Milan Nakonečný, Ing. Antonín Mestek a Petr Kužel, MBA.


Publikováno 28. 11. 2011

Vyhlášení III. ročníku soutěže Osobnost vzdělávání dospělých 2011 v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) ve spolupráci s Českou andragogickou společností (ČAS) vyhlašují v rámci snahy o ocenění významných osobností působících na poli vzdělávání dospělých a snahy o popularizaci celého odvětví již III. ročník soutěže „Osobnost vzdělávání dospělých 2011“ v oblasti rozvoje a vzdělávání lidských zdrojů.


Publikováno 6. 9. 2011

Srovnání 80 programů a specializací BBA, MBA a LLM programů v ČR aneb nový portál o manažerských programech BBA, MBA a LLM od 21 akreditovaných poskytovatelů v České republice

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) spustila projekt, jehož cílem je na jednom místě (www.vseomba.cz) přinést maximum informací o manažerských programech BBA, MBA a LLM v České republice a pomoci tak potenciálním zájemcům o tyto programy se rychleji zorientovat v jejich nabídce a získat další důležité informace o možnostech, typech, způsobech a cenách programů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *