Napsali o nás

18. září 2014
E15.cz

„Srovnání cenově nejpříznivějších MBA programů v kategorii do 150 tisíc korun“

V době rozhodování studentů o výběru MBA programu připravila Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) srovnání programů MBA poskytovaných v České republice v ceně do 150 tisíc korun včetně všech daní a poplatků poskytovaných online nebo distanční formou. Celý článek zde.


25. srpna 2014
Scott & Rose

„Jak komunikují MBA školy se svými potenciálními studenty?“

Společnost Scott & Rose provedla výzkum na téma kvalita komunikace, prodejní praktiky a podnikatelská etika poskytovatelů online MBA vzdělání pro Asociaci institucí manažerského vzdělávání, o.s. S výsledky výzkumu bychom Vás rádi seznámili. Celý článek zde.


9. července 2014
E15.cz

„Absolventům MBA rostou platy strměji a jsou spokojenější“

Do jednoho roku od úspěšného absolvování studia se účastníkům MBA zvyšuje plat průměrně o 14 procent, do dvou let o 20 procent a do pěti let pak až o 35 procent. Vyplývá to z průzkumu Asociace institucí manažerského vzdělávání. Celý článek zde.


12. září 2013
Mladá fronta E15 – příloha Manažerské vzdělávání

„aimv.cz – pomocník pro hledání vhodného BBA, MBA, MSc, LL.M. či DBA (Phd) programu v České republice“

V České republice v současné době působí více než 30 institucí nabízející různé formy programů BBA, MBA, MSc, LL.M. či DBA (Phd) v cenách u programů MBA od necelých 100 tisíc Kč až po více než 1,14 mil Kč za studium. Celý článek zde.


10. září 2013
Mladá fronta E15
autor: Petr Dašek

Cenově nejpříznivější MBA v kategorii do 200 tisíc korun nabízí LIGS University“

Kde lze v Česku absolvovat program MBA do 200 tisíc korun? Na tuto otázku hledala odpověď Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) v rámci prvního dílu srovnání programů MBA poskytovaných v České republice. Celý článek zde.


26. únor 2013
www.vysokeskoly.cz
autor: Nela Wurmová

„Tituly BBA, DBA, MSc, LLM: Co to je a kde to získat“

Studium MBA začíná být poměrně známým i v České republice. Ovšem nejen manažeři mají svůj titul – kromě MBA a variant BBA a DBA na několika českých školách můžete získat za jméno třeba LLM či MSc. Co tyto zkratky znamenají a kde takový titul získáte? Celý článek zde.


23. listopad 2012
Časopis Moderní řízení, měsíčník vydavatelství Economia
číslo 11/2012

„Jak se orientovat v záplavě škol s programy MBA“

V České republice v současné době působí nejméně 32 vzdělávacích institucí, které nabízejí manažerské programy BBA, MBA, MSc, LLM, DBA (PhD) a další. Pro budoucí studenty je stále složitější se v nabídce orientovat. Pomoc nabízejí internetové stránky www.vseomba.cz. Celý článek zde.


30. červen 2012
www.denik.cz/ekonomika
autor: Vladimír Barák

„MBA, LLM, BBA… Zahraniční vzdělání je v Česku oblíbené“

Lékaři se pyšní titulem MUDr., technici pak titulem inženýr (Ing.). Čím dál častěji se ale setkáváme s podivnými tituly, na které v Čechách vůbec nejsme zvyklí. Co znamenají tajuplné zkratky MBA či LLM za jmény? Odborníci přes vzdělávání varují: nejde o klasické vysokoškolské tituly! Celý článek zde.


23. září 2011
Elektronický newsletter měsíčníku HR Management, č. 16
Economia, a.s.

„Portál o manažerských programech BBA, MBA a LLM“

Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) spustila projekt, jehož cílem je na jednom místě (www.vseomba.cz) přinést maximum informací o akreditovaných manažerských programech BBA, MBA a LLM v České republice a pomoci tak potenciálním zájemcům o tyto programy se rychleji zorientovat v nabídce a získat další důležité informace o možnostech, typech, způsobech a cenách programů. Součástí serveru jsou i výběrová kritéria, podle nichž si může každý najít program přesně podle svých potřeb a očekávání.


19. září 2011
Hospodářské Noviny, KARIÉRA SPECIÁL, Vzdělávání manažerů
autor: Hana Kejhová

„Vznikl nový portál, kde lze vyhledat MBA na míru“

Na začátku září byl spuštěn nový portál o MBA, kde si zájemci mohou srovnat 80 programů a specializací BBA (Bachelor of Business Administration), MBA (Master of Business Administration) a LLM (Master of Laws) v Česku. Za projektem stojí Asociace institucí manažerského vzdělávání  (AIMV). Celý článek ke stažení zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *